KONST / Litografier / Färglitografi 14906095
nr 1490 6095
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Båt. Signerad, färglitografi, numrerad 54/360. Bildmått: 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x39 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:42
17/9 01:45:23